Ślusarz narzędziowy

Opis stanowiska:

  • dostosowywanie narządzi zgodnie z rysunkiem technicznym

Profil stanowiska:

  • umiejętność przygotowania/budowania oprzyrządowań do produkcji zgodnie z dokumentacją
  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku ślusarza narzędziowego
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi prostych narzędzi warsztatowych
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • samodzielność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna
43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27
Sekcja Kadr: +48 32 32 40 726

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ø referent ds. planowania produkcji