Operator magazynu narzędziowego

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, składowanie, kompletowanie i wydawanie towaru (głównie narzędzia obróbki skrawaniem)
  • prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • obsługa szafy narzędziowej
  • obsługa systemów informatycznych wspierających zarzadzanie magazynem
  • współpraca z innymi pracownikami
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • monitorowanie zapasów magazynowych
  • udział w inwentaryzacji stanu towaru w magazynie

Wymagania:

  • praktyczna znajomość gospodarki magazynowo – narzędziowej
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność obsługi podstawowych programów MS Office
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uprawnienia na wózki jezdniowo podnośnikowe będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • interesującą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą, inne)

Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna
43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27
Sekcja Kadr: +48 32 32 40 726

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna, ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna, ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ø referent ds. planowania produkcji