Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Перевод пока отсутствуют

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ciągłość produkcji poprzez planowanie i realizację przeglądów okresowych
  • bieżąca kontrola maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii
  • serwisowanie maszyn konwencjonalnych oraz obrabiarek CNC
  • opracowywanie, aktualizowanie i wprowadzanie dokumentacji technicznej
  • uczestnictwo w pracach modernizacyjnych oraz uruchomieniach nowych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektryka, elektrotechnika i pokrewne)
  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność diagnostyki awarii i napraw maszyn w obszarze automatyki i elektryki
  • zmysł techniczny, umiejętność korzystania z rysunków i schematów technicznych
  • uprawnia SEP G1E do 1kV (do 20kV będą dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w środowisku TPM
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość sterowań: Fanuc, Sinumerik i Heidenhain

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna
43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27
Sekcja Kadr: +48 32 32 40 726

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ø referent ds. planowania produkcji